|PTC Image Video

Odcinek z kursu Didi the Dragon Yellow

PTC Image Video

Na czym polega kurs "Polly the Collie"?


Podaruj dzieciom prezent jakim jest język angielski.

To naturalne, że będąc nauczycielem chcesz aby Twoi mali uczniowie mieli dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie. Kursy nauki języka angielskiego Didi i Polly zostały stworzone specjalnie do nauczania małych dzieci w grupach. Korzystając z wielu narzędzi metodycznych, takich jak muzyka, animacje wideo oraz ksiązki ćwiczeń nasi fachowo wyszkoleni nauczyciele tworzą przyjazne środowisko, w którym nauka staje się nad wyraz łatwa. Co tydzień, przez godzinę dzieci mają szansę aktywnie funkcjonować w środowisku, gdzie używa się jedynie języka angielskiego. Pozytywna motywacja ma swoją kontynuację również w domu, w którym rodzice pomagają dzieciom w nauce używając dołączonych do kursu materiałów .

"Lekcje "Polly the Collie" zachęcają dzieci do wspólnej pracy w grupie. Maluchy za natury są bardzo żywe i uwielbiają się bawić, ale kiedy używamy języka angielskiego i koncentrujemy się na konkretnych zabawkach oraz Polly, dzieci stają się bardzo uważne" - mówi Jan Marie Mueller, nauczyciel Didi I Polly, Niemcy

Zostań nauczycielem Polly i Didi.

Dla każdego nauczyciela kontakt z programem Polly i Didi stanie się niezwykle ciekawym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Nie tylko dzieci poczują, jak przyjemna może być nauka. Stały kontakt ze zróżnicowaną stylistycznie muzyką i optymistycznymi piosenkami, prezentacja uroczych animacji, a także poznawanie elementów choreografii - wszystko to sprawi, że czas z przedszkolakami będzie naprawdę inspirujący. Na naszych nauczycieli czeka też rzetelnie przygotowany podręcznik, który jest nieocenionym źródłem praktycznej wiedzy pedagogicznej.

Kliknij tutaj aby skontaktować się z Twoim ogólnokrajowym lub lokalnym przedstawicielem.
Contact