|PTC Image Video

Odcinek z kursu Didi the Dragon Yellow

PTC Image Video

Na czym polega kurs "Polly the Collie"?


Nauka języków obcych od najmłodszych lat rozwija umysł!

Bedąc dyrektorem przedszkola albo nauczycielem, rozumiesz wagę przekazywania dzieciom pozytywnych doświadczeń w nauce już od nawcześniejszych lat. Zdobycie podstaw języka angielskiego we wczesnym okresie życia jest prezentem, który Twoi uczniowie i ich rodzice docenią w trakcie kolejnych lat. Liczne korzyści intelektualne i rozwojowe płynące z wczesnej nauki drugiego języka, zostały szeroko zbadane i udokumentowane .

Kursy jezyka angielskiego "Didi" oraz "Polly" zostały stworzone dla dzieci uczących się w grupach. Korzystając z wielu narzędzi metodycznych w postaci muzyki z płyt CD, filmów video i książek do ćwiczeń, specjalnie wyszkoleni do nauczania języka angielskiego nauczyciele, tworzą przyjazne środowisko sprzyjające nabywaniu nowych umiejętności. Dzieci funkcjonują w środowisku, w którym używa się jedynie języka angielskiego .

Pozytywne motywowanie jest kontynuowane także podczas słuchania w domu płyt CD oraz korzystania z książek do ćwiczeń, które są dostępne dla rodziców. Przed końcem roku szkolnego odkryjesz, że dzieci dobrze zrozumiały podstawy języka angielskiego i naturalnie ugruntowały je śpiewając piosenki, ucząc się słownictwa i tworząc proste zdania. Wielu rodziców wybiera przedszkole, jako miejsce pierwszych doświadczeń językowych dla dziecka ponieważ tam właśnie praktykowany jest nasz wyjątkowy program nauki .

Co naważniejsze, dzieci kochają uczyć się z Didi i Polly ponieważ naprawdę jest to niesamowita zabawa!

Kliknij tutaj , aby skontaktować się z ogólnopolskim bądź lokalnym przedstawicielem.