|


<

PTC Image Video

Odcinek z kursu Didi the Dragon Yellow

PTC Image Video

Na czym polega kurs "Polly the Collie"?


Nauka języków obcych od najmłodszych lat rozwija umysł!

Jako rodzic pragniesz, aby twoje dziecko miało jak najlepszy start w nauce. Kursy Polly the Collie oraz Didi the Dragon są specjalnie przystosowane do nauki języka angielskiego w grupie przedszkolnej. Poprzez piosenki, gry, pasjonujące opowiadania oraz zabawne ćwiczenia, małe dzieci zachęcane przez przeszkolonych nauczycieli uczą się języka angielskiego zupełnie bez wysiłku.

Twoje dziecko po zajęciach kontynuuje naukę w domu, z pomocą filmów DVD (m.in. animacje), płyt CD, książek do ćwiczeń oraz możliwych do pobrania tekstów z ilustracjami, które bezpośrednio związane są z programem kursu. Całotygodniowy kontakt z językiem angielskim przy wykorzystaniu wielu rodzajów mediów , zwiększa zdolność gruntownego zapamiętywania oraz możliwość łatwego przyswajania nowych słów i struktur języka .

Na pytanie o dodatkowe korzyści wynikające ze śpiewu, odpowiemy jednym zdaniem - dzieci z natury uwielbiają śpiewać! Dzięki otwieraniu przed dzieckiem możliwości wyrażenia jego muzycznych i rytmicznych zdolności, piosenka staje się wyjątkowym bodźcem pobudzającym rozwój emocjonalny. Pogłębia także poczucie przynależności do grupy. Ty również pokochasz nasze piosenki i muzykę!

Cztery lata nauki języka angielskiego w przedszkolach.

Każdy z tych poziomów jest niezależną całością - nie ma znaczenia, czy dziecko uczyło się na poprzednich poziomach.

Cztery lata nauki :