|PTC Image Video

Odcinek z kursu Didi the Dragon Yellow

PTC Image Video

Na czym polega kurs "Polly the Collie"?


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy moje dziecko powinno rozpocząć naukę drugiego języka?

Teraz! Nigdy nie jest za wcześnie. Ale z pewnością może być za późno. Aż do 7 roku życia istnieje możliwość efektywnej nauki języka angielskiego. Taka szansa nigdy więcej nie powróci. Wszystkie badania wskazują, że do 7 roku życia dzieci są w stanie nauczyć się dowolnej liczby języków , jeśli nauka prowadzona jest w formie systematycznej interaktywne j zabawy. Kursy Didi oraz Polly, oferują 4 lata niesamowitej zabawy konstruowanej na solidnych, pedagogicznych podstawach.

Co różni kursy Didi oraz Polly od innych kursów?

Piosenki a także ćwiczenia z kursów Didi i Polly, oferują dzieciom naukę jezyka angielskiego aktywną na trzech płaszczyznach : fonetycznej, ruchowej oraz wizuanej. To gwarantuje usprawnienie w mózgu wszystkich procesów związanych z uczeniem się. 14 wyjątkowych, zróżnicowanych stylistycznie i dynamicznie piosenek, barwne opowiadania oraz interaktywne gry dają dzieciom sposobność radosnego uczenia się poprzez śpiewanie, powtarzanie i opowiadanie. Gimnastykująca emocje muzyka i specjalnie przygotowane piosenki, materiał filmowy, historyjki, drama, gry i wiele innych elementów dydaktycznych. Do tego profesjonalnie wyszkoleni nauczyciele do prowadzenia zajęć Didi i Polly- trudno to porównać z jakimkolwiek innym kursem! .

Jak można motywować przedszkolaków do nauki nowego języka? ?

Wszystkie dzieci posiadają naturalną, silną motywację do nauki i są ciekawe świata. Materiały Didi i Polly są tak stworzone aby stymulować mózg dziecka w kierunku nauki języka . Zachęcają do kształcenia w przyjazny sposób czyniąc z edukacji naturalną część życia dziecka . Cykliczne słuchanie płyt i pozytywne bodźcowanie zapewnia widoczne rezultaty na naszych kursach prowadzonych w przedszkolach całego świata. .

Kim są nauczyciele Didi i Polly i jakie posiadają doświadczenie ?

Nasi nauczyciele są profesjonalistami wyszkolonymi tak, aby wspomóc młodych uczniów mądrymi wskazówkami, aktywnie im pomagać i motywować. Każdy z lektorów odbył szkolenie zakończone zdobyciem certyfikatu kursów Didi i Polly, który jest przepustką do stania się "najlepszymi z najlepszych" w świecie specjalistów wczesnej edukacji .

Czy nie będzie problemu, jeśli moje dziecko dołączy do grupy dzieci, które miały ten program w poprzednim roku?

Programy są tak zbudowane, że każdy z dwóch kursów wprowadza nowy materiał bazując na znanych już postaciach ale jednocześnie może być samodzielnym, odrębnym kursem dla dzieci, które wcześniej nie miały styczności z bohaterami serii .